2014 m. spalio 31 d., penktadienis

Термодерево: medžiaga, vertas pagarbos

Термодерево yra nauja высокотехнологичным produktas, gautas rezultatas гидротермических обработанной medienos. Ši medžiaga jau gavo plačiai paplitęs vakarų šalyse, ir dabar aktyviai "шагает" ir Rusijos teritorijoje.

Privalumai ir trūkumai термодерева

Термодерево kaip statybos ir отделочный medžiaga turi keletą didelių pranašumų:
 1. Термодревесина tai natūralus ir visiškai grynas ekologinis medžiaga: atliekant jo sukurti negali būti taikomos chemikalai.
 2. Термодекінг lyginant su paprastu древесиной turi didesnį filtrą, nes beveik nepasiduoda puvimo ir jame nėra mitybinės terpės runtime environment, mikroorganizmų ir vabzdžių.
 3. Термодерево turi пониженную равновесную drėgmės lygio nuo 3 iki 5 proc. ir 5-10 kartų mažiau, nei gamtos mediena, renka į save drėgmę.
 4. Medžiaga skiriasi stabilumo matmenų ir puikiai išlaiko geometrijos gaminius, ne зависимо nuo netinkamų drėgmės ir temperatūros išorės aplinka.
 5. Термодревесина turi sočiųjų spalva, medžiaga aukšto tono visą gylį, ir ji turi visiškai išsaugotą grožį, gyvai tariama natūralios medienos struktūros.
 6. Термодекінг leidžia jums gauti pigūs rūšių medienos medžiaga, turintis išvaizdą старинного medžio ir egzotiškų veislių žaliavos. Be to, galite gauti bet kokios spalvos medis - nuo šviesiai geltonos iki juodos spalvos.
 7. Priežiūra термодерево labai paprasta: jis lengvai моется ir greitai išdžiūsta, o klojant nereikia papildomai apdoroti taikant составами.
 8. Термодерево (technologija tai leidžia) pagaminta iš anksto nurodytais savybės - spalva, biologinės стойкостью, stiprumo ir pan, kas leidžia pasiūlyti klientams didelį asortimentą šio produkto.


Tarp trūkumų термодекінга galima paminėti šiuos punktus:

 1. Apdorojimas ir раскраске lyginant su natūralus medis термодревесина skiriasi labiau хрупкостью. Todėl dirbti su tokia medžiaga reikia specialios, высокооборотные įranga термодерева.
 2. Dėl žemų rodiklių drėgmės термодерево turi mažesnį sūkių gebėjimą склеиванию. Apeiti šį trūkumą ir leidžia klijai ant полиуретановой pagrindu.

Technologija gamybos

Pastangos pagerinti praktinių savybių medienos sėkmingai buvo vykdomi nuo seniausių laikų. Todėl maitintuvo apdorojimas, medžiagos, nėra kuo-tai naujas ir originalus. Tačiau šiuolaikinis термодерево technologija apima daug elementų, kurie tiesiog negalėjo būti įgyvendintos ankstesniais amžiais.

Labai naudinga, kad šiandien tokiu būdu galima dirbti su bet kokios veislės medžio, esančių bet kurioje valstybėje: лиственные ir хвойные, brangūs ir pigūs, топляк, шпон ir капы. Taip pat šiuolaikinė gamyba leidžia ускорять džiovinimo procesą ir pasiekti norimus parametrus, medžiagos. Be to, šiuo metu daroma daug dėmesio nurodyti ir pabraukti natūralios grožio medžio.

Гидротермическая medienos apdirbimas reiškia, kad šaltinis medžiaga bus tvarkoma slėgiu, palaipsniui нагревом nuo 180 iki 210 laipsnių. Tokiu atveju naudojami tik trys komponentai: medis,
vanduo ir aukšta temperatūra. Tokie veiksmai pramonės atliekami, naudojant specialią įrangą термодерева.

Todėl pagrindiniai elementai medienos - целлюлоза, гемицеллюлоза, ligninas, as dalys - veikiami įvairių cheminių pokyčių. Pirmiausia iš medžiagos išgaruoti экстрактивные medžiagos - vaškai, терпены, фенол ir riebalai. Tada vyksta skilimo гемицеллюлозы. Tokiu atveju struktūra целлюлозы beveik ne sunaikinti, kad būtų galima gauti galiausiai aukštos kokybės medžiagos. Taigi, термодерево tampa sandarus, o jo клеточная struktūra keičiasi kaip po 100-140 metų senėjimo.

Taikymo sritis

Puikių savybių термодерева ir jo patrauklią išvaizdą leidžia sėkmingai naudoti išorės ir vidaus apdailai, vonių, саун, vonios kambariai, baseinai, причалов, jachtų ir kitų vietų, kur yra tiesioginis kontaktas su vandeniu, o taip pat dėl fasadų, sienų, balkonų, jei изготовлении паркетной ir обшивочной lentos. Tokiu atveju ypač vertinamas, kad термодеревянний parketo ne вспучивается nuo patenka daug vandens.

Taip pat labai dažnai iš термодревесины gamina lango blokai ir durys. Pakankamai didelė dalis medžiagos yra sukurti baldai, virtuvė, vonios kambarių. Be to, plačiai naudojami садовая baldai, выполненная iš термодерева, o taip pat tokių inžinerija kraštovaizdžio elementai, kaip pavėsinė, павильоны, grotelės, tvoros ir aptverti.

Pastaruoju metu labai populiarus sodo parketas термодерево: savo vietoje esamų дорожках, atvirų ar uždarų automatiskai. Термодревесина jei tai pakankamai greitai pašildytas saulės ir išlaiko savo šilumą net ir nakties metu. Tačiau ši medžiaga niekada разогреется taip smarkiai, kad pradėti обжигать. Palyginti su тротуарной plytelių, kuri sunkiai išlaiko приемлемую temperatūrą, sodo parketas термодерево yra tiesiog sėkmė.

Be to, термодекінг yra naudojama sukurti muzikos instrumentų, šiltas grindis, atlikti restauravimo darbus, o taip pat įsikūnijimas gyvenimą, bet dizaino sprendimus. Ir paskutinis - gaminiai iš термодерева gali būti naudojamas bet kokių, be apribojimų, klimato sąlygų.

Atkreipkite ir jūs savo dėmesį į tokį universalus šiuolaikinis medžiaga kaip термодерево: juk jis, iš tiesų, vertas pagarbos.


Šaltinis: www. strоy. lt

1 komentaras:

 1. В Москве тут можно заказать доски из термодерева Термовуд.

  AtsakytiPanaikinti